متن کامل پایان نامه های حقوق در سایت

homatez.com

https://www.berankard.com/wp-content/uploads/2019/05/3.gif

امروز تصمیم گرفتیم یکی از بهترین استارت‌آپ‌های حوزه پزشکی رو خدمت شما معرفی کنیم. واسه این کار تا پایان نوشته رو دنبال کنین.

در بازار لوازم و تجهیزات پزشکی خیلی از افراد در خرید به مشکل برمی‌خورند. چرا؟! چون این جنس کالاها با سلامتی انسان رابطه مستقیم دارن و طبیعتاً پیدا کردن فروشنده‌ای که کاملاً قابل اعتماد باشه خیلی سخته.

از طرفی این روزها فروش الکترونیکی و فروشگاه‌های اینترنتی یکی از بهترین فضاها واسه خرید هستن. در این فروشگاه‌ها اضافه بر نگاه همه اطلاعات کالاها، قیمت اونا رو هم به لحظه میشه دید و این تا حد خیلی بالایی اطمینان از خرید رو بالا می‌برد. خصوصاً اگه اون سایت نمادهای اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت رو کسب کرده باشه.

اما بررسی‌های ما به کجا رسید؟!

ما بیش از ۲۰ فروشگاه اینترنتی رو بررسی کردیم و با جمیع جهات به یه نام رسیدیم؛ فروشگاه اینترنتی برانکارد! اما چرا برانکارد رو انتخاب کردیم؟!

برانکارد ویژگی‌هایی داره که اون رو کاملا منحصر به فرد کرده. بعضی از اونا به ترتیب زیر هستن:

۱. برانکارد جامع‌ترین فروشگاه اینترنتی در این حوزهه و بیش از ۸۵۰ قلم کالا رو پوشش داده.

۲. در برانکارد، انواع تجهیزات پزشکی، لوازم مصرفی پزشکی، لوازم مامان و کودک، لوازم و تجهیزات نگهداری بیمار در منزل و …. دیده می‌شه.

۳. برانکارد این قدرت رو داره که به شکل کلی کالاها رو بخره و به همین سمت خیلی از بهترین برندهای این حوزه با اون همکاری می کنن. همین موضوع باعث شده در بیشتر کالاها پایین‌ترین قیمت‌ها رو داشته باشه.

به عنوان مثال مقایسه حدود ۸۰ قلم کالایی که هم در برانکارد و هم در دیجی‌کالا وجود داره، این نتیجه رو ایجاد می‌کنه که به شکل میانگین قیمت‌های برانکارد ۲۰ درصد ارزان‌تر هستن.

۴. برانکارد اپلیکیشن اندروید هم داره که از کافه بازار قابل دانلوده. از ۲۰ موردی که بررسی کردیم تک ۳ مورد اپلیکیشن داشتند که برانکارد یکی از اون‌هاست.

۵. برانکارد یه پنل ویژه واسه همکاران، مطب پزشکان، کلینیک‌های درمانی، آزمایشگاه‌ها و … داره که پس از احراز هویت، پنل جداگانه به اونا می ده و قیمت‌هایی کاملاً متفاوت واسه کالاها در نظر گرفته.

۶. برانکارد مشاوره رایگان تلفنی داره. طبق تماس‌های ما مشخص شد که تیم پشتیبانی تلفنی اونا کاملاً متخصص هستن و هر روز در ساعات اداری پاسخگو هستن.

۷. هزینه ارسال کالاها از برانکارد خیلی معقوله و در بیشتر اوقات از هزینه‌های پستی هم پایین‌تره.

۸.‌طبق بررسی‌ها برانکارد در قلب بازار پزشکی ایران قرار داره. این استارتاپ در خیابان ولیعصر و تقاطع جمهوری قرار گرفته و طبیعتاً این یکی از فایدهای برانکارد واسه تأمین کالاهاست.

۹. جایگاه این سایت در بین سایت‌های ایرانی بر طبق معیارهای سایت جهانی الکسا کمتر از ۲۰۰۰ه و این واسه کسب و کاری که هنوز دو سال از عمر اون نمی‌گذرد جزو نقاط قوت حساب می‌شه.

۱۰. خرید از برانکارد خیلی راحته! و با کمترین اطلاعات ممکنه خرید انجام می‌شه. با بررسی‌های صورت گرفته تجربه‌ی خرید اینترنتی از برانکارد جزو آسون‌ترین‌ها و لذت‌قسمت‌ترین‌ها قرار گرفت.

https://www.berankard.com/wp-content/uploads/2018/10/3-2.gif

اما چند نقطه ضعف؛

۱. برانکارد هنوز اپلیکیشن ios نداره.

۲. برانکارد در شبکه‌های اجتماعی خیلی فعال نیس و این جزو نقاط ضعف اون‌هاست.

۳. برانکارد هنوز سیستم پرداخت درب محل شهرستان‌ها رو راه‌اندازی نکردهه.

در کل با بررسی‌های انجام شده برانکارد یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی واسه خرید لوازم و تجهیزات پزشکیه، هر چند هنوز واسه توسعه راه خیلی طولانی‌ای رو باید طی کنه.

شمام اگه خواستید خریدی در حوزه پزشکی انجام بدید، برانکارد یکی از بهترین پیشنهادها واسه هر جای ایرانه.

Www.berankard.com

تکه های دیگری از این مطلب را طبق شماره بندی صفحات می توانید بخوانید 

برای دانلود متن کامل پایان نامه های حقوقی به سایت

homatez.com

مراجعه کنید